Kadıköy’de Yangın Kapısı

Satış Fiyatımız Yangın Kapısı 3200 TL + KDV (Montaj ve Nakliye Dahil)

Yangın Kapısı, Yangın Kapıları;

Günümüz İnternet dünyasında yangın kapısı, yangın kapıları başlığı altında arama yapıldığında sizlerinde göreceği gibi 2000 TL hatta 1500 TL’ye bile yangın kapısı bulunabiliyor. Tabi bu bulunma sadece İnternette  oluyor. Sorduğunuz zaman ölçülerden dolayı 2200 TL oldu. Fark olarak kilitli kol koyduk 2500 TL oldu, panik bar koyduk 3000 oldu, ardından Nakliye ve 500 TL montaj derken kapı size yaklaşık üçbin beşyüzTL + KDV ‘ye geliyor. Biz yok orası öyle burası böyle yapmıyoruz Uluslararası standartlara uygun Sertifikalı Kadıköy Bağdat Caddesinde dahi onlarca referansı olan YANGIN KAPILARIMIZ; Nakliyesi, Montajı, İstenirse Kilitli kolu, Panik Barı dahil 3200 TL + KDV .

Yangın Kapıları hakkında Müteahhit ve inşaat firmalarının satın almacılarının bilmesi gereken bazı önemli hususlar.

Biz sadece yazdığımızı veriyor, hayal satmıyoruz.

YANGIN KAPILARI ÖZELLİKLERİ

Yangın kapısı; meydana gelen bir felakette yangın çıkmış ortam ile teması ve ilişkiyi kesen can ve mal güvenliği sağlayan kapılardır. Isıya dayanıklı malzemeden üretilen kapılar ve genellikli camlı sistemli kapı olduğundan camda ısıya dayanıklı olmalıdır.  Bu kapılar yangın merdivenlerine ve diğer kaçış yollarına ilerlemeyi sağlayan kapılardır. Çok dikkatle üretilmeli ve kullanılan ürünler dünya standartlarında izin belgesiyle üretilmiş sistemler olmalıdır.

Günlük hayatta kullanılan kapı ve merdivenler herhangi bir yangın durumunda, duman ve alev açısından çok hızlı bir şekilde dağılır. Bunun için belirli malzemelerle ısıya dayanıklı şekilde izole edilen türlü kapılar tercih edilmelidir. Özellik olarak içe dışa sağa sola açılan, tek taraflı ya da çift taraflı kullanılan malzemeye göre geniş yapımda kapı kasaları gerekli ortamlara uygunluk gösteren panik kolu her kapıda bulunması gereken temel özelliklerdir.

Yangın kapı maliyeti; tahliye planları ve mimariye uygun şekilde üretildiğinden kendi ölçülerine göre üretim yapıldığından maliyet o safhada belirlenir.
Yangın kapısı fiyat şekli; genellikle 3000 TL civarından başlayıp kapı boyutuna ve sertifika türüne göre değişebilir.

Yangın kapısı satış konusunda deneyimli ve gerekli donanım ve tecrübe sahibi elemanların yer aldığı firmalar tercih sebebi olmalıdır. Yanmaz malzemeler dumanı istenmeyecek olan bölgeye sıfır iletme. Her kapıya özel olarak üretilmiş menteşeler istenilen özellikler ve renkler ve diğer dolgu malzemeleri imalatın gerekleridir.

Özellikle çok katlı ve insanların gün içinde sık ziyaret ettiği bölümler bu kapılar ve yangın merdivenleri bakımından dikkatli ve yönetmeliğe uygun şekilde tanzim edilip yerlerine monte ettirilmelidir.

Ayrıca yangın kapılarının panik barları ve sağlamlığı kadar yangın kapısı kolu da önemlidir, bir çok vatandaşımız her ne kadar yangın kapıları güvenlik açısından gayet sağlam ve dayanıklı olsa da yangın kapısı kilidi (kilit sistemi) ve yangın kapısı alarmı sormaktadır, şirketimiz bu hizmeti de vermektedir.

Yangin Kapilari

Yangin Kapilari – Yangın Kapısı

Kadıköy’de Hizmet noktalarımız;

 1. 19 MAYIS MAHALLESİ YANGIN KAPISI
 2. ACIBADEM MAHALLESİ YANGIN KAPISI
 3. BOSTANCI MAHALLESİ YANGIN KAPISI
 4. CADDEBOSTAN MAHALLESİ YANGIN KAPISI
 5. CAFERAĞA MAHALLESİ YANGIN KAPISI
 6. DUMLUPINAR MAHALLESİ YANGIN KAPISI
 7. EĞİTİM MAHALLESİ YANGIN KAPISI
 8. ERENKÖY MAHALLESİ YANGIN KAPISI
 9. FENERBAHÇE MAHALLESİ YANGIN KAPISI
 10. FENERYOLU MAHALLESİ YANGIN KAPISI
 11. FİKİRTEPE MAHALLESİ YANGIN KAPISI
 12. GÖZTEPE MAHALLESİ YANGIN KAPISI
 13. HASANPAŞA MAHALLESİ YANGIN KAPISI
 14. KOŞUYOLU MAHALLESİ YANGIN KAPISI
 15. KOZYATAĞI MAHALLESİ YANGIN KAPISI
 16. MERDİVENKÖY MAHALLESİ YANGIN KAPISI
 17. OSMANAĞA MAHALLESİ YANGIN KAPISI
 18. RASİMPAŞA MAHALLESİ YANGIN KAPISI
 19. SAHRAYICEDİT MAHALLESİ YANGIN KAPISI
 20. SUADİYE MAHALLESİ YANGIN KAPISI
 21. ZÜHTÜPAŞA MAHALLESİ YANGIN KAPISI
 22. Tüm Bağdat Caddesi ve civarı. YANGIN KAPISI