PANİK BARLI YANGIN KAPISI

Panik Barlı Yangın Kapısı

Yangın kapıları için panik barlar önemlidir. Takılması daha sonrasında kullanılması uzun ömürlü olması ve sağlamlığı çok önemlidir. Uluslararası standartlara uygun piyasada bir çok panik bar mevcuttur. Önemli olan Yangın Kapınıza uygun olan panik barı bulabilmenizdir. Yerli üretim panik barlar artık o çok pahalı piyasada bulunan panik barlar kadar iyi durumda bazı yerli markaları da firma olarak tavsiye etmekteyiz.

Bazı ev kullanıcılarının iskan aşamasında sadece panik bar takıp daha sonra panik barları söktükleri ve yerine kapı kolu taktıkları görülmektedir. Bu gerçek bir yangın esnasında çok tehlikeli durumlara yol açmakla birlikte,ölümcül sonuçlar da doğurabilmektedir. Ev kullanıcılarının endişe ettiği hırsızlık ve dayanıklılık konusu ise Yangın Kapılarından Yangın Kapılarına değişiklik gösterebilmektedir. Eğer ki bizim Yangın Kapılarımız gibi sağlam ve dayanıklı Yangın Kapıları kullanırsanız güvenliğiniz ile ilgili hiç bir şüphe aklınızda oluşmaz ve o Yangın Kapınızı panik barı ile kullanmaya gönül rahatlığı devam edebilirsiniz.

Aşağıda panik barlar ve yangın kapılarının üzerinde takılı hali ile ilgili bir kaç görsel sunmaktayız. Panik barlarımızı Türkiye’nin her yerine kargo ya da ambar yolu ile göndermekteyiz.  Ayrıca güvenilir ve işinde uzmanlaşmış kadromuzla yerinde keşif ve montaj işlerinizi itina ile yapıyoruz.

Panik bar, Yangın Kapısı, Sprinkler, Yangın Dolapları, Yangın Tüpleri gibi bütün Yangın ürünleri hakkında fiyat almak için iletişim bölümümüzde bulunan formumuzu kullanabilir ya da 0532 626 9914 no’lu telefondan bize ulaşabilirsiniz.